Kurz přípravy vánočního cukRAWí

Jako každý rok, připravuje Eva pro své příznivce tento tématický kurz. Tentokrát ve spolupráci s šéfkuchařkou Jídla lásky – Kayou Bezděk, se máte možnost předvánočně naladit a přinést si domů sladké výplody své práce. A navíc poznat nádherné prostory našeho partnerského salonu Rolland, který nabízí služby bio eko kosmetiky a kadeřnictví.

Eva Kavková promluví o raw jídle nejen ve vánoční a silvestrovské době, ale i na téma jak se vyvarovat přejídání a jak si připravit skvělou raw tabuli, která Vás drží i ve vánočním maratonu ve formě. Společně se naučíte připravit několik druhů variací na klasické české vánoční cukroví. Budou následovat i tipy, triky, nápady na toto období z oblasti raw.

V ceně kurzu je i poukázka na konzumaci v bistech Jídlo lásky v hodnotě 100 Kč (již 3 pobočky v Praze a 1 v Liberci otevírá 3.11.2015!) a balíček vlastnoručně vyrobeného vánočního cukroví.

K Vánocům Vám již teď přejeme vše nejlepší z Jídla lásky.

NFO K LIBERECKÉMU KURZU:

Cena: 1150,- Kč na osobu vč. materiálu na přípravu vlastního balíčku cukroví a konzumačního kuponu na 100Kč v bistrech Jídlo lásky

Čas konání v Liberci: v neděli 13.12. 10:00 – 13:30

Místo konání v Liberci: bistro Jídlo lásky, Františkovská 130, Liberec

Svá místa rezervujte na eva@jidlolasky.cz, max. kapacita 12 osob. Místo je pro Vás rezervováno po zaplacení zálohy 600Kč na náš účet 1923886/5500, do poznámky napište Vaše příjmení a datum kurzu.